3 hodnotenia

Prenosný generátor ozónu na čistenie vzduchu, 230V, 4g/hod.

Priemyselný elektrický generátor ozónu O3 pracujúci na princípe vysokonapäťového elektrického výboja pri ktorom sa vytvára ozón z kyslíka obsiahnutého v okolitom vzduchu.

 

Objednací kód / Parameter

Množstvo generovaného ozónu

Príkon

Dezinfekčná plocha / priestor

DD-MOL-404

4 g/hod.

21 W

20 m3

Na dotaz
Kód: DD-MOL-404
414 € 345 € bez DPH
Kategória: Generátory ozónu
Záruka: 2 roky
Príkon: 21 W
Výkon ozónu: 4 g/hod.
Dezinfekčná plocha: 20 m3
DD MOL 404
ZADARMOZADARMO

Priemyselný elektrický generátor ozónu O3 pracujúci na princípe vysokonapäťového elektrického výboja pri ktorom sa vytvára ozón z kyslíka obsiahnutého v okolitom vzduchu. Zabudovaný ventilátor zabezpečuje nasávanie okolitého vzduchu, jeho usmernenie na aktívne keramické platne s elektródami kde sa ozón vytvára a následné vyfukovanie vzduchu obohateného o molekuly ozónu cez hadičku zakončenú difúzorom.

Ozón svojim oxidačným potenciálom pôsobí okamžite na vírusy, baktérie a iné patogény ako aj na iné organické látky (zápachy, cigaretový dym, formaldehyd, ...) a spôsobuje ich rýchly a bezpečný rozklad a tým dezinfikuje a čistí nielen ovzdušie ale aj povrchy v ošetrovanom priestore, napríklad automobily a ich klimatizačné jednotky (pre priamu aplikáciu ozónu do klimatizačnej jednotky slúži aplikačná hadička).

Prevádzka generátora je tichá.

Vzhľadom na toxicitu ozónu vo vyššej koncentrácii na ľudí je možné zariadenie používať v uzavretých priestoroch len bez prítomnosti ľudí a zvierat. Za týmto účelom má zariadenie zabudovaný programovateľný časovač v rozsahu 0 až 60 minút.

Po ukončení dezinfekcie priestoru je nutné ponechať priestor bez prístupu ľudí a zvierat ešte 30 – 60 minút pokým sa vytvorený ozón prirodzenou cestou nerozloží na kyslík O2 (tento čas je závislý od teploty, vlhkosti, znečistenia prostredia a ďalších faktorov) a následne riadne vyvetrať.

 

Príklady použitia:

  • dezinfekcia kabín motorových vozidiel a ich klimatizačných jednotiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie