5 hodnotení

Prenosný generátor ozónu na čistenie vzduchu, 230V, 3,5g/hod.

Elektrický generátor ozónu O3 pracujúci na princípe vysokonapäťového elektrického výboja, pri ktorom sa vytvára ozón z kyslíka obsiahnutého v okolitom vzduchu. 

 

Objednací kód / Parameter

Množstvo generovaného ozónu

Príkon

Dezinfekčná plocha / priestor

DD-MOL-401

3,5 g/hod.

50 W

50 m3

Na dotaz
Kód: DD-MOL-401
288 € 240 € bez DPH
Kategória: Generátory ozónu
Záruka: 2 roky
Príkon: 50 W
Výkon ozónu: 3,5 g/hod.
Dezinfekčná plocha: 50 m3
Hmotnosť: 2 kg
Rozmer (ŠxVxH): 22x16x20 cm

Elektrický generátor ozónu O3 pracujúci na princípe vysokonapäťového elektrického výboja, pri ktorom sa vytvára ozón z kyslíka obsiahnutého v okolitom vzduchu. Zabudovaný ventilátor zabezpečuje nasávanie okolitého vzduchu, jeho usmernenie na aktívne keramické platne s elektródami kde sa ozón vytvára a následné vyfukovanie vzduchu obohateného o molekuly ozónu do prostredia.

Ozón svojim oxidačným potenciálom pôsobí okamžite na vírusy, baktérie a iné patogény ako aj na iné organické látky (zápachy, cigaretový dym, formaldehyd, ...) a spôsobuje ich rýchly a bezpečný rozklad a tým dezinfikuje a čistí nielen ovzdušie ale aj povrchy v ošetrovanom priestore.

Prevádzka generátora je tichá.

Vzhľadom na toxicitu ozónu vo vyššej koncentrácii na ľudí je možné zariadenie používať len v uzavretých priestoroch bez prítomnosti ľudí a zvierat. Za týmto účelom má zariadenie zabudovaný manuálny časovač v rozsahu 0 až 120 minút a voľba „trvalá prevádzka“.

Po ukončení dezinfekcie priestoru je nutné ponechať priestor bez prístupu ľudí a zvierat ešte 30 – 60 minút pokým sa vytvorený ozón prirodzenou cestou nerozloží na kyslík O2 (tento čas je závislý od teploty, vlhkosti, znečistenia prostredia a ďalších faktorov) a následne riadne vyvetrať.

Súčasťou generátora je časovač s nastavením v rozsahu 10 – 120 minút a nepretržitá prevádzka.

 

Príklady použitia:

  • domácnosti: obytné miestnosti, kuchyne, chladničky, kúpeľne, garáže, ...
  • motorové vozidlá a ich klimatizačné systémy
  • kaviarne, reštaurácie ...
  • predajne
  • lekárske ambulancie
  • kancelárie, zasadačky, toalety, kuchynky ...
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie