Samospráva

Dezinfekcia pre objekty a priestory miestnych samospráv

Riešenia vhodné pre:

  • obecné úrady
  • detské ihriská
  • školy a škôlky
  • jedálne
  • domovy dôchodcov

Nosnou oblasťou dezinfekcie pre Samosprávu je dezinfekcia rúk pracovníkov a návštevníkov. Na tento účel ponúkame bezdotykové dávkovače dezinfekčného prostriedku v dvoch prevedeniach: v stojane na podlahu a v stojane na pult/stôl. Stojanové prevedenie na podlahu je vhodné do väčších priestorov ako sú vstupné haly, chodby, zasadačky, recepcie, sklady a pod. Keďže dávkovač pracuje na batérie je možné stojan umiestniť kdekoľvek v blízkosti trás pohybu osôb aby bol vždy poruke na aplikáciu dezinfekčného prostriedku.

Pultový stojan je vhodný do menších priestorov ako sú jednotlivé kancelárie, recepčný pult, kuchynky a pod.

 

stvorec-dezinfekcie-pre-skoly

 

stvorec-dezinfekcia-detskeho-ihriska

 

Na dezinfekciu samotných objektov sú vhodné buď zahmlievače, alebo generátory ozónu.

Pre tento účel ponúkame elektrické a batériové zahmlievače, ktoré dezinfikujú priestor tzv. studenou hmlou dezinfekčného roztoku – jemným aerosólom, ktorý ľahko prenikne aj do oblastí nedostupných iným spôsobom dezinfekcie (mechanické natieranie dezinfekčného roztoku, postrekovanie dezinfekčným roztokom). Navyše aplikácia dezinfekcie zahmlievačom má popri vysokej účinnosti aj vysokú efektivitu práce.

Pre dezinfekciu vonkajších priestorov (detských ihrísk, vonkajších priestorov, ...) sú vhodné batériové zahmlievače.

Efektívnym spôsobom dezinfekcie uzavretého priestoru je aplikácia ozónu. Pre tento účel ponúkame elektrické prenosné generátory ozónu. Ozón sa ako plyn dostane skutočne všade a vďaka silnému oxidačnému účinku spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy a ostatné patogény. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikácii ozónu je nutné ponechať ošetrovaný priestor bez prítomnosti a ľudí a zvierat určitú dobu (30 – 60 minút), pokiaľ sa ozón prirodzenou cestou nerozpadne na bežný kyslík a následne riadne vyvetrať.

 

CTA-kontaktujte-nas