Sklady a výrobné haly

Dezinfekcia pre skladové objekty a výrobné haly

Riešenia vhodné pre:

  • sklady
  • výrobné linky

Nosným prvkom dezinfekcie skladov a výrobných priestorov sú zahmlievače dezinfekčným prostriedkom.

Pre tento účel ponúkame najmä elektrické zahmlievače, ktoré dezinfikujú priestor tzv. studenou hmlou dezinfekčného roztoku – jemným aerosólom, ktorý ľahko prenikne aj do oblastí nedostupných iným spôsobom dezinfekcie (mechanické natieranie dezinfekčného roztoku, postrekovanie dezinfekčným roztokom). Navyše aplikácia dezinfekcie zahmlievačom má popri vysokej účinnosti aj vysokú efektivitu práce.  Batériové zahmlievače sú vhodné len pre menšie prevádzky a dezinfekciu vonkajších priestorov.

 

Obrazky Web3-2b

 

pouzitie-sklady

 

Efektívnym spôsobom dezinfekcie uzavretého priestoru je aplikácia ozónu. Pre tento účel ponúkame elektrické generátory ozónu. Ozón sa ako plyn dostane skutočne všade a vďaka silnému oxidačnému účinku spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy a ostatné patogény. Zároveň odstraňuje pachy.

Po aplikácii ozónu je nutné ponechať ošetrovaný priestor bez prítomnosti a ľudí a zvierat určitú dobu (30 – 60 minút), pokiaľ sa ozón prirodzenou cestou nerozpadne na bežný kyslík a následne riadne vyvetrať.

 

Popri dezinfekcii vnútorného priestoru skladov a výrobných liniek je dôležitá aj dezinfekcia rúk pracovníkov najmä pri ich vstupe do priestoru, za týmto účelom je k dispozícií bezdotykový automatický dávkovač dezinfekčného roztoku v stojanovom prevedení umiestnený pri vstupe do prevádzky, na toaletách a pod.

 

CTA-kontaktujte-nas