Zdravotníctvo

Dezinfekcia pre zdravotnícke priestory a nemocnice

Riešenia vhodné pre:

  • nemocnice
  • polikliniky
  • ambulancie lekárov
  • ...

Nosnou oblasťou dezinfekcie pre zdravotnícke zariadenia je dezinfekcia rúk prichádzajúcich pacientov a návštevníkov. Na tento účel ponúkame bezdotykové dávkovače dezinfekčného prostriedku v dvoch prevedeniach: v stojane na podlahu a v stojane na pult/stôl. Stojanové prevedenie na podlahu je vhodné do väčších priestorov ako sú vstupné koridory, chodby, informačné pulty, toalety a pod. Keďže dávkovač pracuje na batérie je možné stojan umiestniť kdekoľvek v blízkosti trás pohybu osôb aby bol vždy poruke na aplikáciu dezinfekčného prostriedku.

Pultový stojan je vhodný do menších priestorov ako sú ordinácie, kancelárie, informačný pult, kuchynky a pod.

 

pouzitie-zdravotnictvo

 

davkovac-dezinfekcie-pre-nemocnice

 

Na dezinfekciu samotných priestorov zdravotníckeho zariadenia sú vhodné zahmlievače a generátory ozónu.

Pre tento účel ponúkame elektrické a batériové zahmlievače, ktoré dezinfikujú priestor tzv. studenou hmlou dezinfekčného roztoku – jemným aerosólom, ktorý ľahko prenikne aj do oblastí nedostupných iným spôsobom dezinfekcie (mechanické natieranie dezinfekčného roztoku, postrekovanie dezinfekčným roztokom).

Navyše aplikácia dezinfekcie zahmlievačom má popri vysokej účinnosti aj vysokú efektivitu práce. Doporučený dezinfekčný roztok Oxychlorine je nezávadný a certifikovaný.

 

 

 

Efektívnym spôsobom dezinfekcie uzavretého priestoru je aplikácia ozónu.

Pre tento účel ponúkame elektrické prenosné generátory ozónu. Ozón sa ako plyn dostane skutočne všade a vďaka silnému oxidačnému účinku spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy a ostatné patogény. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikácii ozónu je nutné ponechať ošetrovaný priestor bez prítomnosti a ľudí a zvierat určitú dobu (30 – 60 minút), pokiaľ sa ozón prirodzenou cestou nerozpadne na bežný kyslík a následne riadne vyvetrať.

 

CTA-kontaktujte-nas

Obrazky Web3-1