Neohodnotené

Dezinfekčný roztok PolyHMG; na báze polymérov; bez chlóru; bez alkoholu; na priame použitie v rozprašovači; 5l

Bezchlórová polymérová dezinfekcia povrchov, plôch, prístrojov, nástrojov a vnútorných priestorov s objemom 5l.

Výrobok je určený len na profesionálne použitie; na dlhodobú dezinfekciu povrchov v interiéri a exteriéri. Nie je vhodný na bežnú dezinfekciu rúk!

Zloženie: poly(hexametylénguanid) hydrochlorid, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,5 g/100 g.

Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Skladom (4 ks)
Kód: DD-MOL-211
84,90 € 70,75 € bez DPH
Kategória: Dezinfekčné prostriedky – náplne
Záruka: 2 roky
Na báze: polymérov
Objem: 5 l
Použitie pre: rozprašovače
Zloženie: poly(hexametylénguanid) hydrochlorid, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,5 g/100 g
Rozmer (ŠxVxH): 14x25x19 cm

Vlastnosti

Je nehorľavý, pH neutrálny, nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, lúh, peroxid, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky. Na povrchu vytvára polymérovú vrstvu, a tým zabezpečuje dlhodobú ochranu pred opätovnou mikrobiologickou kontamináciou.

 

Popis prípravku

PolyHMG UNIVERSAL je profesionálny bezchlórový tekutý dezinfekčný prostriedok určený na okamžité použitie pre dôkladnú dezinfekciu plôch, predmetov, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy.

 

Aplikácia

PolyHMG UNIVERSAL aplikujte postrekom na povrch. Neriedi sa. Nastriekajte na čistenú plochu a nechajte pôsobiť minimálne 15 minút, resp. do zaschnutia. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami.

Ošetrený povrch bezprostredne po dezinfekcii neomývajte. Prípravok aplikujte prostredníctvom mechanických rozprašovačov, prípravkom pokryte celý povrch. Po očistení ruky nechajte voľne uschnúť. Prípravok nezmývajte.

 

Bezpečnostné pokyny:

Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu, spôsobuje vážne podráždenie očí a je toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev. 

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. 

Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním v zberni nebezpečných odpadov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: